Szkolenia

doradztwo

DORADZTWO

Firma Sylpo System istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności kładliśmy duży nacisk na doradztwo.  Zawsze uważaliśmy, że bardzo ważne jest indywidualne podejście do klienta i do jego potrzeb. Posiadając tak duże doświadczenie jesteśmy dla klienta swego rodzaju przewodnikiem po branży utrzymania czystości.

W szeregach Naszej firmy posiadamy specjalistów z zakresu profesjonalnego utrzymywania czystości, mobilnych doradców, którzy w razie potrzeby bezpośrednio na obiekcie znajda rozwiązanie problemu.

Jeśli masz problem w wykonaniu usługi, potrzebujesz dobrać chemię lub urządzenie, otwierasz swoją firmę usługową, nie wiesz czy i jak usunąć zanieczyszczenia, zadzwoń.

Nasza oferta doradcza obejmuje: 

– pomoc w doborze wyposażenia dla nowo powstających firm sprzątających

– tworzenie indywidualnych planów higieny

– dobór i wdrażanie najefektywniejszych technik sprzątania

– opracowywanie technik czyszczenia zgodnych z HACCP – dla przemysłu spożywczego i gastronomii

– dobór technik czyszczenia i zabezpieczania w szpitalach

AUDYT CZYSTOŚCI

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest utrzymanie czystości w miejscu pracy. Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa COVID 19, zwiększyła się świadomość o konieczności podwyższania standardów higienicznych w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz służb sanitarnych na zachowanie bezpieczeństwa i higieny, większą uwagę zwracają również sami klienci jak i pracownicy.

Audyt czystości SYLPO (ACS) – jest to usługa oceny stanu aktualnych procedur i wdrożonych technik utrzymania czystości w Twojej firmie.

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem we wdrażaniu technologii sprzątania dla firm, administratorów budynków użyteczności publicznej, czy zakładów produkcyjnych.

Jeśli chcesz obniżyć koszty utrzymania czystości w Twojej firmie, nie jesteś zadowolony z efektów utrzymania czystości, dochodzi do uszkodzeń czyszczonych powierzchni, masz powtarzajcie się problemy z uzyskaniem pozytywnego wyniku kontroli służb sanitarnych? Zamów u nas usługę audytu.

Sprawdzimy – doradzimy – wykonamy raport

W ramach usługi ACS przyjrzymy się wdrożonym w Twojej firmie procedurom utrzymania czystości pod kątem efektywności i bezpieczeństwa. Sprawdzimy stan przygotowania praktycznego do wykonywania zawodu pracowników liniowych oraz osób ich nadzorujących.

Przyjrzymy się wdrożonym procedurom w zakresie utrzymania czystości i higieny, przeanalizujemy używane podczas sprzątania czyszczące środki chemiczne i narzędzia uwzględniając ich skuteczność, ekonomię stosowania i bezpieczeństwo, zarówno dla czyszczonych materiałów oraz personelu. Sprawdzimy  wyposażenie w narzędzia uwzględniając aktualne przepisy BHP, PIP, SANEPID-u oraz zalecenia związane z pandemią COVID-19.

Otrzymasz od nas raport poziomu czystości i higieny, a wraz z nim zalecenia. Raport obejmie ocenę efektywności systemu pracy personelu, wdrożone procedury i techniki, używane  materiały, chemie czy posiadane narzędzia. W raporcie zaproponujemy Ci gotowe rozwiązania, które sprawdziły się w wielu firmach i pomogły ograniczyć koszty jednocześnie zachowując, a nawet zwiększając poziom czystości i higieny.

Chciałbyś ograniczyć koszty? Zamówi audyt.

Zadzwoń !!!

SZKOLENIA

Sylpo jako firma świadcząca usługi szkoleniowe wpisana jest do

Państwowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

„Tylko profesjonalnie wyszkolony zespół pracowników zapewni najwyższą efektywność  wykonywanych usług porządkowych.”

W zapewnieniu wysokiej jakości usług sprzątania przeważającą rolę odgrywa czynnik ludzki. Tylko doskonale wyszkolony zespół zapewni Twojej firmie zwiększenie efektywności i ograniczenie kosztów.

 Podczas prac porządkowych występuje wiele zagrożeń związanych z użytkowaniem preparatów chemicznych jak i maszyn czyszczących. Zagrożenia te występują zarówno dla samego personelu sprzątającego jak i ludzi znajdujących się w najbliższym otoczeniu, czy samych materiałów i wyposażenia podlegających procesowi czyszczenia.

Na naszych szkoleniach szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo.

Podczas szkoleń nie może zabraknąć zagadnień dotyczących bezpieczeństwa użytkowania środków chemicznych zarówno dla człowieka jak i czyszczonych materiałów, najefektywniejszego dobrania narzędzi oraz umiejętności bezpiecznego i ekonomicznego użytkowania maszyn czyszczących.

Nasze szkolenia kończą się egzaminem, który potwierdza wysokie umiejętności personelu sprzątającego. Pozytywnie zdany egzamin kończy się wydaniem Certyfikatu ukończenia szkolenia.

Posiadamy własne maszyny czyszczące, który wykorzystywany jest to praktycznej nauki oraz egzaminów.

Kogo szkolimy ?

– pracowników liniowych

– koordynatorów usług porządkowych

– kierowników działów i menagerów odpowiedzialnych za utrzymanie porządku

Jakie zagadnienia zawierają nasze szkolenia ?

– prawidłowy dobór preparatów myjących

– bezpieczeństwo pracy z profesjonalnymi preparatami myjącymi

– dobór maszyn czyszczących oraz narzędzi

– obsługa maszyn czyszczących ( praktyka )

– wyceny usług czystościowych

– organizacja pracy pracowników porządkowych

– przepisy związane z użytkowaniem, magazynowaniem i transportem środków chemicznych

Skontaktuj się z nami