O nas

……..KIM JESTEŚMY?

SYLPO System to zespół doradców, którzy znają odpowiedź na nurtujące Cię pytania: „Jak to wyczyścić? Jak zdezynfekować? Jak nie zniszczyć?”

Od ponad 20 lat z czystą przyjemnością dzielimy się wiedzą i odkrywamy przed Tobą nowe technologie. Wszystko po to, aby sprzątanie stało się łatwiejsze, a Twoja praca przyjemniejsza.

W tym miejscu moglibyśmy napisać, że jesteśmy największą w regionie hurtownią chemii profesjonalnej i sprzętu do utrzymania czystości. Moglibyśmy też pisać o przyznanych certyfikatach, dyplomach i wyróżnieniach. Ale tego nie zrobimy. Z tego tekstu dowiesz się, co możemy zrobić dla Ciebie.CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Głęboko wierzymy w to, że podstawą naszej działalności jest doradztwo i nauka.
Sprzątanie kojarzy się wszystkim z ciężką i niewdzięczną pracą. My chcemy odczarować branżę sprzątającą i obalić przestarzałe mity.
Chcemy dać Ci coś bezcennego – wiedzę. Wiedzę jak szybko, skutecznie i efektywnie czyścić.
Pomożemy Ci dobrać profesjonalną chemię czyszczącą oraz sprzęt myjący dla Twojej działalności. Pomożemy ułożyć plan efektywnego sprzątania. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania o techniki utrzymania czystości i najnowsze technologie w branży sprzątającej.

TY ZDECYDUJESZ

Naszym celem nie jest sprzedać Ci środek do utrzymania czystości czy automat myjący, ale podarować coś znacznie cenniejszego- wiedzę: jak, kiedy i gdzie go zastosować.  
Sztuką nie jest używać profesjonalnej chemii, a używać chemii profesjonalnie.
W odpowiednich proporcjach, zgodnie podstawowymi zasadami utrzymania czystości i zgodnie z przeznaczeniem.  Słowem: właściwie.
Chcemy ułatwić Ci pracę i pomóc rozwinąć skrzydła Twojej firmie.

Decyzja należy do Ciebie.