Serwis

Zespół SYLPO SERWIS to wykwalifikowany, przeszkolony i certyfikowany zespół profesjonalistów.
Zapewniamy opiekę posprzedażową w zakresie ciągłego utrzymania w ruchu maszyn czyszczących.
Naszym klientom oferujemy usługi naprawcze, przeglądy gwarancyjne, przeglądy okresowe oraz stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych. 

Posiadamy własny stacjonarny warsztat jak również samochody serwisowe, które wyposażone w niezbędne części oraz narzędzia zapewniają nam możliwość realizowania zleceń w trybie ekspresowym nie tylko na terenie woj. Lubelskiego, ale i również na terenie całej Polski.

Świadczymy usługi serwisowe wszystkich maszyn czyszczących znajdujących się w ofercie Sylpo System jak również innych producentów w tym:  Zauber, Fimap, Comac, IPC, Gansow, Numatic, Ghibli&Wirbel, Santoema, IPC, Coynco, Elsea, Portotecnica i innych.


Czy wiesz, że coraz więcej maszyn czyszczących wyposażanych jest w dodatkowe, specjalne czujniki. Dzięki nim nasz zespół może zdalnie ustalić przyczynę awarii. Szybsza diagnoza – to szybsza naprawa! I Twoja maszyna czyszcząca znów może pracować.


ZAKRES USŁUG SERWISOWYCH

Naszym klientom, w ramach świadczonych usług serwisowych maszyn czyszczących, zapewniamy:

  • przeglądy gwarancyjne i okresowe
  • naprawy bieżące
  • naprawy gruntowne i remonty kapitalne
  • remonty silników elektrycznych i przekładni
  • naprawy podzespołów elektrycznych, płytek i prostowników
  • regenerację kół trakcji
  • dorabianie części i modyfikacje

Czy wiesz, że Sylpo Serwis zapewnia usługę transportu automatów myjących. Usługi przewożenia maszyny czyszczącej wykonywane są specjalnie przygotowanym samochodem dostawczym. Nasze usługi transportu automatów myjących są ubezpieczone.


SZYBKI SERWIS MASZYN CZYSZCZĄCYCH

Dlaczego warto z nami współpracować? W Sylpo System doskonale Cię rozumiemy. Wiemy, że jeśli maszyna czyszcząca nie pracuje, to nie zarabia!
Dlatego też jednym z naszych priorytetów jest szybkość wykonania naprawy serwisowej.
Posiadamy własne stany magazynowe części zamiennych oraz wypracowaną współpracę z dostawcami. Dzięki takim rozwiązaniom, mamy możliwość naprawić maszynę czyszczącą nawet w dniu przyjęcia zlecenia.

ZASTĘPCZY AUTOMAT MYJĄCY

Posiadamy własny park maszyn czyszczących, które służą jako maszyny zastępcze na czas naprawy. Z problemem nie zostaniesz sam – przyjdziemy Ci z pomocą. Nasze maszyny zastępcze zapewnią Twojej firmie ciągłość pracy.


POTRZEBUJESZ SERWISU?

Skontaktuj się z nami.