W SYLPO jak w domu. Marka Rodzinna to my!

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Tak mówią. Mówią też, że rodzina to siła, to wspólna sprawa, dbanie o siebie nawzajem. Co jest prawdą?

SYLPO ma własną definicję rodziny: „Rodzina to SYLPO.”
Tak. Jesteśmy firmą rodzinną.

Z SYLPO jest jak z puzzlami

Tylko razem tworzymy coś wielkiego. Tworzymy zespół pełen pasji.
Powstaliśmy z marzeń o dzieleniu się wiedzą. Chcieliśmy pomagać ludziom. Pokazywać, że można pracować przyjemniej, że można czyścić inaczej. Bo łatwiej czyści się wtedy, kiedy wiemy jak i czym.
Bo nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że dziś znów pomogliśmy kolejnej firmie. Że zrobiliśmy to razem. Jak rodzina.
Tylko razem możemy iść do przodu, rozwijać się. Tylko razem możemy zarażać innych pasją do porządku. Rodzinna firma to my.

Znak „Firma Rodzinna”

Od dnia 15 października 2014 z dumą przynależymy do projektu Firma Rodzinna. Symbol drzewka to  zarejestrowany i chroniony znak, będący symbolem wartości rodzinnym. Wszyscy razem i każdy z osobną podpisujemy się pod naszymi rodzinnymi – firmowymi wartościami: uczciwością, lojalnością i dbałością o najwyższą jakość.

firma rodzinna

Firma Rodzinna to znak drzewna przyznawany markom, które są budowane przez członków rodziny. Znak przyznaje Fundacja „Firma Rodzinna”. Jest to symbol wyrażający dumę z bycia firmą rodzinną.