Promocja: ESALOES 5l – 80,99!


Żel Esaloes 5l – w cenie 105,30 zł 80,99 zł!


Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk z aloesem i trawą cytrynową. Zawiera 70% alkoholu etylowego dzięki czemu ma działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Zgodnie z wytycznymi organizacji WHO oraz Ministra Zdrowia, preparaty zawierające nie mniej niż 70% alkoholu skutecznie dezynfekują ręce, zabijając znajdujące się na nich wirusy oraz bakterie.

Żel ESALOES w swoim składzie zawiera meksykański żel aloesowy 99%, który daje efekt super nawilżenia skóry, jednocześnie dostarczając jej tlen do komórek. Jest dobrze znanym środkiem regenerującym i łagodzącym podrażnienia, wchłania się 4 razy szybciej niż woda i zapewnia utrzymanie prawidłowego nawodnienia skóry przez długi czas. Wysoka zawartość meksykańskiego żelu aloesowego w ESALOES skutecznie chroni skórę dłoni przed nadmiernym wysuszeniem, nawet przy częstym stosowaniu. Miąższ z aloesu jest bogaty w witaminy z grupy B i C, jak również w biotynę, kwas foliowy i beta- karoten. Szeroko stosowany w kosmetyce oraz medycynie dzięki swoim różnorodnym właściwościom.

Świeży i orzeźwiający zapach ESALOES zawdzięcza ekstraktowi z trawy cytrynowej, który również posiada właściwości gojące i łagodzące podrażnienia. Dodatkowo trawa cytrynowa działa dezynfekująco oraz przeciwgrzybicznie. Ekstrakt z trawy cytrynowej pobudza krążenie, redukuje obrzęki i rozgrzewa.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 3 ml żelu na ręce
2. Wcierać przez 30 sekund
3. Nie spłukiwać

Żelowa konsystencja umożliwia łatwą aplikację oraz dokładnie rozprowadza się i wciera w skórę rąk.